Αθήνα Καιρός

Συντριβή αεροσκάφους

Όλες οι τελευταίες ειδήσεις και εξελίξεις για το tag Συντριβή αεροσκάφους

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Στο «μικροσκόπιο» τα τελευταία τραγικά λεπτά της πτήσης του Antonov 12

Τα 18 λεπτά της ώρας που μεσολάβησαν από τότε που ο πιλότος της πτήσης ΜΕΜ3032 ανέφερε φωτιά στον έναν κινητήρα μέχρι τη στιγμή που το γερασμένο και κακόφημο Antonov 12 κατέπεσε ανάμεσα σε χωριά της Καβάλας βρίσκονται από χθες στο μικροσκόπιο των ανακριτικών Αρχών και της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων.

Άγγελος Αγγελίδης

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Τα τελευταία λόγια του πιλότου – «Το αεροσκάφος χάνει ύψος, αναζητώ πεδιάδα» [βίντεο]

Καβάλα: Ο πιλότος του μοιραίου αεροσκάφους φέρεται να ενημέρωσε τον Πύργο Ελέγχου ότι ο κινητήρας έχει πάρει φωτιά και ότι προσπαθεί να τον σβήσει.

Newsroom

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Ολοκληρώθηκε η ανάσυρση των οκτώ σορών του πληρώματος [βίντεο]

Νωρίς το βράδυ της Κυριακής (17.07.2022) έγινε γνωστό ότι ολοκληρώθηκε η επιχείρηση ανάσυρσης των σορών των οκτώ μελών του πληρώματος του αεροσκάφους Antonov, που συνετρίβη στην Καβάλα το βράδυ του Σαββάτου (16/7/2022). 

Newsroom

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Εντοπίστηκαν οι 7 από τις 8 σορούς του μοιραίου αεροσκάφους – Βρέθηκε το μαύρο κουτί [βίντεο]

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Ξεκίνησαν οι έρευνες του φορτίου που μετέφερε το αεροσκάφος Antonov που συνετρίβη το βράδυ του Σαββάτου (16/7/2022) στην Καβάλα, από τη στιγμή που επιβεβαιώθηκε ότι δεν υπάρχουν σε αυτό ραδιοενεργές ή βιολογικές-χημικές ουσίες.

Newsroom

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Όλο το πλήρωμα ήταν Ουκρανοί – Ανασύρθηκε η πρώτη σορός, η ενημέρωση της Πυροσβεστικής

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Σύμφωνα με την επίσημη ενημέρωση του εκπροσώπου της πυροσβεστικής ανασύρθηκε ήδη μία σορός, ενώ έχει εντοπιστεί ακόμα μία. 

Newsroom

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Εντοπίστηκαν 6 σοροί – Δεν βρέθηκε επικίνδυνη ουσία

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Έξι σοροί του πληρώματος του αεροσκάφους Antonov, που συνετρίβη στην Καβάλα το βράδυ του Σαββάτου (16/7/2022), έχουν εντοπιστεί, από τις συνολικά οκτώ.

Newsroom

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Έκτακτη ενημέρωση στις 18:00 από την Πυροσβεστική για την πτώση του Antonov

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Έκτακτη ενημέρωση για τη χθεσινοβραδινή συντριβή του Antonov κοντά στην Καβάλα θα πραγματοποιήσει στις 18:00 ο εκπρόσωπος Τύπου του Πυροσβεστικού Σώματος.

Newsroom

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Επιμνημόσυνη δέηση στο Παλαιοχώρι για το πλήρωμα του Αντόνοφ

Καβάλα-Συντριβή αεροσκάφους: Επιμνημόσυνη δέηση υπέρ αναπαύσεως των ψυχών του πληρώματος του μοιραίου αεροσκάφους τύπου Αντόνοφ A-12, που κατέπεσε, αργά το βράδυ του Σαββάτου (16/7), σε αγροτική περιοχή μεταξύ Αντιφιλίππων και Παλαιοχωρίου, κοντά στην Καβάλα, εψάλη, σήμερα το πρωί, μετά το πέρας της θείας λειτουργίας στον ιερό ναό Απόστολου Θωμά της τοπικής κοινότητας Παλαιοχωρίου.

Newsroom

Καβάλα: Επίσημη ανακοίνωση για το τι πυρομαχικά μετέφερε το Antonov

Καβάλα: Οι Σέρβοι έδωσαν αναλυτικά στοιχεία στην Ελλάδα για το φορτίο του Antonov καθώς το Ενιαίο Κέντρο Συντονισμού Έρευνας & Διάσωσης (ΕΣΚΕΔ) έλαβε μήνυμα από τη σερβική εταιρεία όπλων και αμυντικών συστημάτων Valir – εντολέα της μεταφοράς του συγκεκριμένου φορτίο, με τα πυρομαχικά 11,5 τόνων, με το Antonov. Σύμφωνα με την ενημέρωση το Antonov μετέφερε τα εξής […]

Newsroom

Καβάλα: «Νάρκες και όλμους στο Μπαγκλαντές μετέφερε το Antonov» σύμφωνα με τους Σέρβους – Αγωνία για την άγνωστη ουσία στο σημείο της συντριβής – Μεταβαίνει λόχος Πυρηνικής – Χημικής Άμυνας

Καβάλα: Μεγάλη αγωνία επικρατεί για την υπόθεση με την πτώση του αεροσκάφους στην Καβάλα και το άγνωστο, υψηλής επικινδυνότητας φορτίο.

Newsroom

Καβάλα: Αγωνία για την άγνωστη ουσία στο σημείο της συντριβής του Antonov – Μεταβαίνει λόχος Πυρηνικής – Χημικής Άμυνας

Καβάλα: Μεγάλη αγωνία επικρατεί για την υπόθεση με την πτώση του αεροσκάφους στην Καβάλα και το άγνωστο, υψηλής επικινδυνότητας φορτίο.

Newsroom

Συντριβή αεροσκάφους στην Καβάλα: Επί τόπου πυροτεχνουργοί και εμπειρογνώμονες για την τοξικότητα στην περιοχή

Συνεχίζεται το θρίλερ στην Καβάλα μετά τη συντριβή  του Antonof An-12 το οποίο κατέπεσε βράδυ του Σαββάτου στον κάμπο των Αντιφιλίππων στην Καβάλα.

Newsroom

Συντριβή αεροσκάφους στην Καβάλα: Αγωνία για τους 12 τόνους «επικίνδυνου υλικού» – Δήμαρχος Παγγαίου: Οι πληροφορίες μιλούν για πυρομαχικά – Μήνυμα 112 στους πολίτες να μείνουν στο σπίτι με κλειστά τα παράθυρα

Συνεχίζεται το θρίλερ στην Καβάλα μετά τη συντριβή  του Antonof An-12 το οποίο κατέπεσε βράδυ του Σαββάτου στον κάμπο των Αντιφιλίππων στην Καβάλα.

Newsroom

Συντριβή αεροσκάφους στην Καβάλα: Η τελευταία συνομιλία του πιλότου με τον πύργο ελέγχου – Θρίλερ με τους 12 τόνους «επικίνδυνου φορτίου» που μετέφερε το Antonof

Συνεχίζεται το θρίλερ στην Καβάλα μετά τη συντριβή  του Antonof An-12 το οποίο κατέπεσε βράδυ του Σαββάτου στον κάμπο των Αντιφιλίππων στην Καβάλα.

Newsroom
eleftherostypos.gr | Ταυτότητα
Διακριτικός Τίτλος:Ελεύθερος Τύπος
Έδρα Εταιρείας:Χλόης 80, Μεταμόρφωση Τ.Κ. 14452
Νομική Μορφή:Ιδιωτική Κεφαλαιουχική Εταιρεία
ΑΦΜ:801129700 – Δ.Ο.Υ.: ΚΕΦΟΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Νόμιμος Εκπρόσωπος – Διαχειριστής:Αντωνίου Θωμάς
Δικαιούχος Domain Name:ΕΤ ΕΚΔΟΤΙΚΗ Ι.Κ.Ε.
Διευθυντής:Γιάννης Τσαπρούνης
Διευθυντές Σύνταξης:Μιχάλης Μαρδάς – Δέσποινα Κονταράκη
Αρχισυνταξία:Κώστας Κατίκος – Μιχαήλ Παπαβασιλείου
Εμπορικός Διευθυντής:Δημήτρης Καλαμάρης
Διευθύντρια Ψηφιακού Μάρκετινγκ:Ελένη Νικολετοπούλου
Στοιχεία Επικοινωνίας
Τηλέφωνο:+30210-8113000
Email:[email protected]