Αθήνα Καιρός

Καλημέρα Ελλάδα

Όλες οι τελευταίες ειδήσεις και εξελίξεις για το tag Καλημέρα Ελλάδα

Γιώργος Παπαδάκης: H επίσημη ανακοίνωση για την πρεμιέρα του «Καλημέρα Ελλάδα» – Ποιοι θα ειναι συνεργάτες του;

Ο Γιώργος Παπαδάκης ετοιμάζεται για την έναρξη του «Καλημέρα Ελλάδα» για 34η χρονιά. Στο πλευρό του φέτος θα είναι ο Γιώργος Γρηγοριάδης και η Αλεξάνδρα Χατζηγεωργίου.

Newsroom

Εκτός «Καλημέρα Ελλάδα» ο Γιώργος Παπαδάκης – Η ανακοίνωση της Αναστασοπούλου και ο κορονοϊός

Εκτός «Καλημέρα Ελλάδα» βρίσκεται σήμερα ο Γιώργος Παπαδάκης. Ο παρουσιαστής, ο οποίος αποχώρησε χθες στα μισά της εκπομπής λόγω αδιαθεσίας, δεν έδωσε σήμερα το παρών στο πλατό και όπως μάς ενημέρωσε η Μαρία Αναστασοπούλου, σύντομα θα επιστρέψει δριμύτερος.

Newsroom

Γιώργος Παπαδάκης: «Δεν πρόκειται να εγκαταλείψω το Καλημέρα Ελλάδα» [Βίντεο]

Ο Γιώργος Παπαδάκης έδωσε συνέντευξη στο «Καλύτερα Δε Γίνεται» με τον Χάρη Λεμπιδάκη κι αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην τηλεοπτική του χρονιά με τη Μαρία Αναστασοπούλου, την προεκλογική περίοδο, τον έρωτά του με τη σύζυγό του και σχολίασε τη συμμετοχή του γιου του, Φοίβου στο J2US.

Newsroom

Ο κακός χαμός στον «αέρα» του «Καλημέρα Ελλάδα»: Έξαλλος ο Παπαδάκης – «Είναι χυδαίο αυτό που κάνεις, φελλός είσαι» [Βίντεο]

Μεγάλη ένταση επικράτησε στο πάνελ του «Καλημέρα Ελλάδα», με τον Γιώργο Παπαδάκη και την Μαρία Αναστασοπούλου να γίνονται έξαλλοι.

Newsroom

Viral ο Παπαδάκης με τις ερωτικές «σφήνες»: «Που τις βάζεις;» – Αποχώρησε η Αναστασοπούλου [Βίντεο]

Το πρωτοσέλιδο για τις ερωτικές προτιμήσεις των Ελλήνων προκάλεσε ένα απίστευτο ρεσιτάλ του Γιώργου Παπαδάκη και την αμηχανία της Μαρίας Αναστασοπούλου.

Newsroom

Μαρία Αναστασοπούλου: Εμφανίστηκε με μουστάκι στην εκπομπή «Καλημέρα Ελλάδα» – Δείτε γιατί

«Κυρία» ως προς την τήρηση της υπόσχεσης της και πιστή στους κανόνες του στοιχήματος, η Μαρία Αναστασοπούλου εμφανίστηκε με μουστάκι την Δευτέρα το πρωί, στην έναρξη της εκπομπής «Καλημέρα Ελλάδα».

Newsroom

Καλημέρα Ελλάδα: Έξω φρενών ο Γιώργος Παπαδάκης, εκτός εκπομπής σήμερα – Τι συνέβη [βίντεο]

Καλημέρα Ελλάδα–Παπαδάκης: Για μία ακόμη ημέρα, τον τελευταίο καιρό, οι τηλεθεατές δεν είδαν τον κεντρικό παρουσιαστή της εκπομπής «Καλημέρα Ελλάδα», Γιώργο Παπαδάκη στο πλευρό της Μαρίας Αναστασοπούλου.

Newsroom

Εκτός «Καλημέρα Ελλάδα» ο Παπαδάκης – Άσχημα νέα για την υγεία του

Γιώργος Παπαδάκης: Και ενώ όλοι περίμεναν να επιστρέψει ο Γιώργος Παπαδάκης στο πόστο του στην εκπομπή, «Καλημέρα Ελλάδα», αυτό δεν συνέβη αφού συνεχίζει να βγαίνει θετικός στον κορονοϊό.

Newsroom

Γιώργος Παπαδάκης: Εισήχθη στο νοσοκομείο – Τα πρώτα του λόγια [βίντεο]

Γιώργος Παπαδάκης: Ο Γιώργος Παπαδάκης νοσεί με κορονοϊό και αναγκάστηκε να νοσηλευτεί όπως εξήγησε στον αέρα της εκπομπής, «Καλημέρα Ελλάδα» σήμερα, (15/12), γιατί τον «χτύπησε» στο αναπνευστικό!

Newsroom
eleftherostypos.gr | Ταυτότητα
Διακριτικός Τίτλος:Ελεύθερος Τύπος
Έδρα Εταιρείας:Χλόης 80, Μεταμόρφωση Τ.Κ. 14452
Νομική Μορφή:Ιδιωτική Κεφαλαιουχική Εταιρεία
ΑΦΜ:801129700 – Δ.Ο.Υ.: ΚΕΦΟΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Νόμιμος Εκπρόσωπος – Διαχειριστής:Αντωνίου Θωμάς
Δικαιούχος Domain Name:ΕΤ ΕΚΔΟΤΙΚΗ Ι.Κ.Ε.
Διευθυντής:Γιάννης Τσαπρούνης
Διευθυντές Σύνταξης:Μιχάλης Μαρδάς – Δέσποινα Κονταράκη
Αρχισυνταξία:Κώστας Κατίκος – Μιχαήλ Παπαβασιλείου
Εμπορικός Διευθυντής:Δημήτρης Καλαμάρης
Διευθύντρια Ψηφιακού Μάρκετινγκ:Ελένη Νικολετοπούλου
Στοιχεία Επικοινωνίας
Τηλέφωνο:+30210-8113000
Email:[email protected]