Αθήνα Καιρός

Κιμ Καρντάσιαν

Όλες οι τελευταίες ειδήσεις και εξελίξεις για το tag Κιμ Καρντάσιαν

Οι Καρντάσιαν έβαλαν ό,τι πιο σέξι είχαν για τα γενέθλια της Κάιλι [εικόνες]

Την ευκαιρία να διοργανώσουν ακόμα ένα πάρτυ με επίκεντρο τους εαυτούς τους είχαν στην οικογένεια Καρντάσιαν, αφού η Κάιλι Τζένερ έχει σήμερα τα γενέθλια της. Όντας μητέρα και δισεκατομμυριούχος στα 21 της, η Κάιλι υποδέχτηκε τις αδερφές, τη μητέρα και τους φίλους της στο Craig’s στο Δυτικό Χόλιγουντ, εντυπωσιάζοντας με τις ενδυματολογικές της επιλογές.

Newsroom

Η Κιμ αποκαλύπτει τι (δεν) φορούσε όταν μιλούσε με τον Τραμπ [βίντεο]

Όπως έχει αναφερθεί κι άλλες φορές στο παρελθόν, η Κιμ Καρντάσιαν μπορεί να μην ήθελε για Πρόεδρο τον Ντόναλντ Τραμπ, αλλά υπάρχουν περιπτώσεις που πρέπει να συνδιαλλαγεί μαζί του. Όπως η υπόθεση της Αλίς-Μαίρη Τζόνσον, μιας γυναίκας που είχε εκτίσει 22 χρόνια φυλάκισης για κάτι που δεν είχε κάνει και ακόμα δεν της είχε δοθεί […]

Newsroom

Η Κιμ Καρντάσιαν βάζει τις καμπύλες της σε πρώτο πλάνο [εικόνα]

Έχουμε δει από εκείνη κάθε σπιθαμή του κορμιού της. Κάθε της σημείο. Έχει κάνει full frontal γυμνές φωτογραφίσεις. Έχει πάρει πόζες απίστευτα προκλητικές. Κι όμως το ρεπερτόριο της δεν φθίνει ποτέ. Ούτε υπάρχει κορεσμός. Κάτι που ισχύει περισσότερο για φωτογραφίες όπως αυτή που θα δεις πιο κάτω.

Newsroom

Η Κιμ Καρντάσιαν βγάζει με ένα post, περισσότερα από όσα ο Τραμπ… ετησίως!

Δεν είναι απλά όμορφη ή σέξι. Το μέγεθός της είναι πολλά περισσότερα από αυτό και η «μετοχή» της στη showbiz μεταφράζεται σε ατόφιο χρυσάφι! Πολύ απλά, βραβεύτηκε ως η πιο ισχυρή influencer της χρονιάς. Πρόκειται για το βραβείο επιδραστικότητας, που δόθηκε για πρώτη φορά, καθώς κορυφαία ονόματα της βιομηχανίας της Μόδας αναγνώρισαν την αξία της και […]

Newsroom

Μια ανάρτηση της Κιμ Καρντάσιαν κοστίζει όσο όλοι μας οι μισθοί

Το σόι των Καρντάσιαν κατάφερε κάτι που κανείς δεν μπορεί να το πετύχει με αυτόν τον τρόπο και τους αξίζουν τα εύσημα. Μπορεί εμείς να μην μπαίναμε καν στη σκέψη να κάνουμε κάθε στιγμή της ζωής μας εμπορεύσιμη, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν ζηλεύουμε την Κιμ Καρντάσιαν και τις άλλες κορασίδες για όσα έχουν […]

Newsroom

Συνάντηση «κορυφής» στο Λευκό Οίκο ανάμεσα σε Τραμπ και Κιμ Καρντάσιαν

Σε πολλά σπίτια στην Ελλάδα υπάρχει ένας διχασμός. Ο ένας γονιός υποστηρίζει Ολυμπιακό, ο άλλος Παναθηναϊκό. Ο ένας ΣΥΡΙΖΑ, ο άλλος ΠΑΣΟΚ. Κι αν υπάρχουν και δύο παιδιά, παίρνει ο καθένας από ένα για να το μυήσει. Τα ίδια ζόρια τραβάνε και στο σπίτι της Κιμ Καρντάσιαν. Αυτή στήριζε Χίλαρι, ο Κάνιε τον Τραμπ. Μετά […]

Newsroom

Το πιο αποκαλυπτικό γυμνό της Κιμ Καρντάσιαν στο Instagram [εικόνες]

Όταν ξεκίνησε να φωτογραφίζεται γυμνή η Κιμ Καρντάσιαν, πολλοί την αποκάλεσαν αντιαισθητική, την κατηγόρησαν ότι ξεπουλάει το κορμί της και τα συναφή. Μπορεί. Αλλά εμείς δεν είμαστε κριτές ή δικαστές. Εμείς μπορούμε να πούμε ότι η στάση της Κιμ Καρντάσιαν άλλαξε νοοτροπίες.

Newsroom

Βραβείο influencer στην Κιμ Καρντάσιαν από το Συμβούλιο Σχεδιαστών Μόδας της Αμερικής

Η Κιμ Καρντάσιαν Γουέστ θα τιμηθεί τον επόμενο μήνα στην τελετή απονομής των βραβείων που απονέμονται από το Συμβούλιο Σχεδιαστών Μόδας της Αμερικής (Council of Fashion Designers of America).

Newsroom

Κιμ Καρντάσιαν – Κάνιε Γουέστ: Στα πρόθυρα του διαζυγίου

Το να ζεις μαζί με τον Κάνιε Γουέστ δεν είναι το πιο εύκολο πράγμα του κόσμου. Ειδικά τα τελευταία τρία χρόνια που η ψυχολογία του είναι σαν τα νερά της Χαλκίδας και τον απασχολεί αποκλειστικά η εικόνα του και η τσέπη του. Ήταν ζήτημα χρόνου να επηρεάσει τον γάμο του με την Κιμ Καρντάσιαν. Οι […]

Newsroom

Η εκθαμβωτική 18χρονη Μις Βενεζουέλα είναι η upgraded version της Κιμ Καρντάσιαν! [εικόνες]

Αν και πολλοί βιάστηκαν να την πουν «λατίνα Κιμ Καρντάσιαν», εμείς θεωρούμε πως η 18χρονη Μις Βενεζουέλα Στέφανι Γκουτιέρες, αδικείται από αυτόν τον τίτλο! Μπορεί να έχει ακριβώς τα ίδια μαλλιά με την Κιμ, μακριά, μαύρα και τελείως ίσια, κατά την άποψή μας, πρόκειται για μια σαφώς ανώτερη εκδοχή της διάσημης κλώνου της! Εσείς τι […]

Newsroom
eleftherostypos.gr | Ταυτότητα
Διακριτικός Τίτλος:Ελεύθερος Τύπος
Έδρα Εταιρείας:Χλόης 80, Μεταμόρφωση Τ.Κ. 14452
Νομική Μορφή:Ιδιωτική Κεφαλαιουχική Εταιρεία
ΑΦΜ:801129700 – Δ.Ο.Υ.: ΚΕΦΟΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
Νόμιμος Εκπρόσωπος – Διαχειριστής:Αντωνίου Θωμάς
Δικαιούχος Domain Name:ΕΤ ΕΚΔΟΤΙΚΗ Ι.Κ.Ε.
Διευθυντής:Γιάννης Τσαπρούνης
Διευθυντές Σύνταξης:Μιχάλης Μαρδάς – Δέσποινα Κονταράκη
Αρχισυνταξία:Κώστας Κατίκος – Μιχαήλ Παπαβασιλείου
Εμπορικός Διευθυντής:Δημήτρης Καλαμάρης
Διευθύντρια Ψηφιακού Μάρκετινγκ:Ελένη Νικολετοπούλου
Στοιχεία Επικοινωνίας
Τηλέφωνο:+30210-8113000
Email:[email protected]