Το πρόγραμμα της Superleague μέχρι και την τελευταία αγωνιστική

15/12/17 • 15:28 | UPD 15/12/17 • 15:28

H Superleague γνωστοποίησε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος μέχρι το τέλος της σεζόν, καθώς εκκρεμούσαν οι ημερομηνίες και οι ώρες από την 17η αγωνιστική μέχρι το φινάλε.

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Σάββατο 13/01/2018 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

 

Σάββατο 13/01/2018 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

 

Σάββατο 13/01/2018 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Κυριακή 14/01/2018 15:00 Α.Ο.Κ. – Π.Α.Ο.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

Κυριακή 14/01/2018 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

 

Κυριακή 14/01/2018 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

Κυριακή 14/01/2018 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ο.Α.Κ.Α.

 

Δευτέρα 15/01/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

 

Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Σάββατο 20/01/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

 

Σάββατο 20/01/2018 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

 

Σάββατο 20/01/2018 19:30 Α.Ε.Λ. – Α.Ε.Κ. AEL FC ARENA

 

Κυριακή 21/01/2018 15:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

 

Κυριακή 21/01/2018 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

 

Κυριακή 21/01/2018 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

Κυριακή 21/01/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

 

Δευτέρα 22/01/2018 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

 

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Σάββατο 27/01/2018 15:00 Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

Σάββατο 27/01/2018 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

 

Σάββατο 27/01/2018 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ Ο.Α.Κ.Α.

 

Κυριακή 28/01/2018 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

Κυριακή 28/01/2018 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

Κυριακή 28/01/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

 

Κυριακή 28/01/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

 

Κυριακή 28/01/2018 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

 

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Σάββατο 03/02/2018 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

 

Σάββατο 03/02/2018 17:15 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ AEL FC ARENA

 

Σάββατο 03/02/2018 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

 

Κυριακή 04/02/2018 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

 

Κυριακή 04/02/2018 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Κυριακή 04/02/2018 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

 

Κυριακή 04/02/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

 

Δευτέρα 05/02/2018 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

 

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Σάββατο 10/02/2018 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ο.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA

 

Σάββατο 10/02/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

 

Σάββατο 10/02/2018 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

 

Κυριακή 11/02/2018 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

 

Κυριακή 11/02/2018 17:15 Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ο.Α.Κ.Α.

 

Κυριακή 11/02/2018 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

Κυριακή 11/02/2018 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

Δευτέρα 12/02/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

 

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Σάββατο 17/02/2018 15:00 Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

Σάββατο 17/02/2018 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

 

Σάββατο 17/02/2018 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Π.Α.Ο.Κ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

 

Κυριακή 18/02/2018 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Κυριακή 18/02/2018 17:15 Α.Ε.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ Ο.Α.Κ.Α.

 

Κυριακή 18/02/2018 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

 

Κυριακή 18/02/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

 

Δευτέρα 19/02/2018 19:30 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AEL FC ARENA

 

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Σάββατο 24/02/2018 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

 

Σάββατο 24/02/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

 

Σάββατο 24/02/2018 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

 

Κυριακή 25/02/2018 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

 

Κυριακή 25/02/2018 17:15 Α.Ε.Λ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ AEL FC ARENA

 

Κυριακή 25/02/2018 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

Κυριακή 25/02/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

 

Δευτέρα 26/02/2018 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Σάββατο 03/03/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

 

Σάββατο 03/03/2018 17:15 Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

Σάββατο 03/03/2018 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

Κυριακή 04/03/2018 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

 

Κυριακή 04/03/2018 17:15 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

 

Κυριακή 04/03/2018 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Κυριακή 04/03/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

 

Δευτέρα 05/03/2018 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

 

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Σάββατο 10/03/2018 15:00 Α.Ε.Λ. – Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA

 

Σάββατο 10/03/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

 

Σάββατο 10/03/2018 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

 

Κυριακή 11/03/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

 

Κυριακή 11/03/2018 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

 

Κυριακή 11/03/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΞAΝΘΗ ARENA

 

Κυριακή 11/03/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

 

Δευτέρα 12/03/2018 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

 

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Σάββατο 17/03/2018 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

Σάββατο 17/03/2018 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

Σάββατο 17/03/2018 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Κυριακή 18/03/2018 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

 

Κυριακή 18/03/2018 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ε.Λ. «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

 

Κυριακή 18/03/2018 17:15 Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

Κυριακή 18/03/2018 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

 

Δευτέρα 19/03/2018 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

 

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Σάββατο 31/03/2018 15:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

 

Σάββατο 31/03/2018 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Σάββατο 31/03/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

 

Κυριακή 01/04/2018 15:00 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ AEL FC ARENA

 

Κυριακή 01/04/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΞΑΝΘΗ ARENA

 

Κυριακή 01/04/2018 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

 

Κυριακή 01/04/2018 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

 

Δευτέρα 02/04/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

 

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Κυριακή 22/04/2018 19:00 Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

 

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

 

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

Κυριακή 22/04/2018 19:00 Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

 

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΟΚ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

 

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Λ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

 

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

 

Κυριακή 29/04/2018 19:00 Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

 

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Κυριακή 29/04/2018 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ. ΞΑΝΘΗ ARENA

 

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

 

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

 

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

 

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Κυριακή 06/05/2018 19:00 Α.Ε.Λ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 AEL FC ARENA

 

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ε.Κ. «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

 

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

 

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

 

Κυριακή 06/05/2018 19:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

 

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»